0451.500MRL
DigiKeyn tuotenumero
F2574TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F2574CT-ND - Cut Tape (CT)
F2574DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0451.500MRL
Kuvaus
FUSE BRD MT 500MA 125VAC/VDC SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 mA 125 V AC 125 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 2-SMD, neliöpäätylohko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0451.500MRL -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
50A
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
0.0795
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Hyväksyjä
CSA, UL
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,240" pit. x 0,106" lev. x 0,106" kork. (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Jänniteluokitus – AC
125 V
DC-resistanssi kylmänä
0.42 Ohms