04371.25WRA
DigiKeyn tuotenumero
F10002TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F10002CT-ND - Cut Tape (CT)
F10002DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
04371.25WRA
Kuvaus
FUSE BRD MNT 1.25A 63VAC/VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.25 A 63 V AC 63 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen)
50A
Sulamisen I²t
0.112
Hyväksyjä
CSA, cURus
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,064" lev. x 0,033" kork. (3,20mm x 1,63mm x 0,84mm)
Jänniteluokitus – AC
63 V