04371.25WR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 04371.25WR |
Kuvaus | FUSE BOARD MOUNT 1.25A 63VAC/VDC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1.25 A 63 V AC 63 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 04371.25WR -mallit |
Sarja | Pakkaus / kotelo |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä 50A |
Osan tila Aktiivinen | Sulamisen I²t 0.256 |
Asennustyyppi Kiinnitys pintaan | Hyväksyjä CSA, UR |
Sulakkeen tyyppi | Toimintalämpötila -55°C – 150°C |
Virtaluokitus (ampeeria) | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,064" lev. x 0,032" kork. (3,20mm x 1,63mm x 0,82mm) |
Jänniteluokitus – AC 63 V | DC-resistanssi kylmänä 0.318 Ohms |