0437.750WRA | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 0437.750WRA |
Kuvaus | FUSE BRD MNT 750MA 63VAC/VDC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 750 mA 63 V AC 63 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen) |
Sarja | Pakkaus / kotelo |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä 50A AC, 100A DC |
Osan tila Aktiivinen | Sulamisen I²t 0.064 |
Asennustyyppi Kiinnitys pintaan | Hyväksyjä CSA, cURus |
Sulakkeen tyyppi | Toimintalämpötila -55°C – 150°C |
Virtaluokitus (ampeeria) | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,064" lev. x 0,033" kork. (3,20mm x 1,63mm x 0,84mm) |
Jänniteluokitus – AC 63 V |