0437.750WRA
DigiKeyn tuotenumero
F10000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F10000CT-ND - Cut Tape (CT)
F10000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0437.750WRA
Kuvaus
FUSE BRD MNT 750MA 63VAC/VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
750 mA 63 V AC 63 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen)
50A AC, 100A DC
Sulamisen I²t
0.064
Hyväksyjä
CSA, cURus
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,064" lev. x 0,033" kork. (3,20mm x 1,63mm x 0,84mm)
Jänniteluokitus – AC
63 V