0437.250WR
DigiKeyn tuotenumero
F2877TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F2877CT-ND - Cut Tape (CT)
F2877DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0437.250WR
Kuvaus
FUSE BRD MT 250MA 125VAC/VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
250 mA 125 V AC 125 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0437.250WR -mallit
50A
Sulamisen I²t
0.003
Hyväksyjä
CSA, UR
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,064" lev. x 0,032" kork. (3,20mm x 1,63mm x 0,82mm)
Jänniteluokitus – AC
125 V
DC-resistanssi kylmänä
2.29 Ohms