0435.250KRS
DigiKeyn tuotenumero
F3785TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F3785CT-ND - Cut Tape (CT)
F3785DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0435.250KRS
Kuvaus
FUSE BOARD MNT 250MA 32VDC 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
250 mA AC 32 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0435.250KRS -mallit
Kategoria
Vasteaika
Nopea
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
35A
Digi-Reel®
Sulamisen I²t
0.0025
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CSA, UL
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-55°C – 90°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. x 0,013" kork. (1,00mm x 0,51mm x 0,33mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.4 Ohms