0402L100SLKR
DigiKeyn tuotenumero
18-0402L100SLKRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-0402L100SLKRCT-ND - Cut Tape (CT)
18-0402L100SLKRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0402L100SLKR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 1.0A 6V 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 6V 1 A Ih Kiinnitys pintaan 0402 (1005 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
200 ms
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
30 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
250 mOhms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
6V
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1 A
Paksuus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Virta - laukaisu (It)
2 A
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
40 A