03450601H
03450601H
03450601H
DigiKeyn tuotenumero
F1900-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
03450601H
Kuvaus
FUSE HLDR CART 600V 20A PNL MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Varoke Pidike 20 A 600V 1 Piiriä Patruuna Paneelikiinnitys
Kategoria
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20)
Valm.
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Sarja
Sulakepidikkeen tyyppi
Pidike
Pakkaustapa
Irtotavara
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
Asennustyyppi
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Sulakkeen koko
0,25" halk. x 1,26" pit. (6,35mm x 32mm)
Kontaktin materiaali
Messinki
Virtaluokitus (ampeeria)
20 A