0325020.MXDP
DigiKeyn tuotenumero
F10773-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0325020.MXDP
Kuvaus
FUSE CERM 20A 250VAC 60VDC 3AB
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 A 250 V AC 60 V DC-sulake Patruuna, Keraaminen Läpivientiaukko 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (aksiaalinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0325020.MXDP -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Vasteaika
Hidas
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
400A AC, 500A DC
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
1900.0
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Hyväksyjä
CE, CSA, UL
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,275" halk. x 1,288" pit. (6,99mm x 32,72mm)
Jänniteluokitus – AC
250 V
DC-resistanssi kylmänä
0.0042 Ohms