0312007.MXP
DigiKeyn tuotenumero
F4785-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0312007.MXP
Kuvaus
FUSE GLASS 7A 250VAC 3AB 3AG
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
200A
Sulamisen I²t
118.0
Hyväksyjä
CE, CSA, KC, PSE, UL
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.0146 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V