0312.062MXP
DigiKeyn tuotenumero
F10770-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0312.062MXP
Kuvaus
FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
62 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
35A
Sulamisen I²t
2.49E-4
Hyväksyjä
CE, CSA, UL
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
24.7 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V