0239003.MXF20P
DigiKeyn tuotenumero
0239003.MXF20P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0239003.MXF20P
Kuvaus
FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Vasteaika
Hidas
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
100A
Pakkaustapa
Irtotavara
Sulamisen I²t
129.51
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CE, CSA, KC, PSE, UL
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.04877 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V