021812.5MXP
DigiKeyn tuotenumero
F4645-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
021812.5MXP
Kuvaus
FUSE GLASS 12.5A 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12.5 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Vasteaika
Hidas
63A
Sulamisen I²t
889.0
Hyväksyjä
PSE, UL
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.0034 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V