021806.3HXP
DigiKeyn tuotenumero
F2428-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
021806.3HXP
Kuvaus
FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Tarkka kuvaus
6.3 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
63A
Sulamisen I²t
198.5
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.0076 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V