021802.5MXP
DigiKeyn tuotenumero
F1751-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
021802.5MXP
Kuvaus
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Tarkka kuvaus
2.5 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
35A
Sulamisen I²t
23.25
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.0219 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V