0218.250MXP
DigiKeyn tuotenumero
F1739-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0218.250MXP
Kuvaus
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
250 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Vasteaika
Hidas
35A
Sulamisen I²t
0.5405
Hyväksyjä
CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
1.0495 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V