0218.032MXP
DigiKeyn tuotenumero
F4642-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0218.032MXP
Kuvaus
FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
35A
Sulamisen I²t
0.011
Hyväksyjä
CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
48.258 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V