02173.15MXBP
DigiKeyn tuotenumero
02173.15MXBP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
02173.15MXBP
Kuvaus
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.15 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Vasteaika
Nopea
35A
Sulamisen I²t
17.72
Hyväksyjä
BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.0224 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V