0217.200HXP on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
SCHURTER Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 31
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 746
Samankaltainen
Varastossa: 5
200 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
0217.200HXP
DigiKeyn tuotenumero
F2385-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0217.200HXP
Kuvaus
FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vasteaika
Nopea
35A
Sulamisen I²t
0.02
Hyväksyjä
CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
1.7 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V