0215.800HXP
DigiKeyn tuotenumero
F4608-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0215.800HXP
Kuvaus
FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
800 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Vasteaika
Hidas
1,5kA
Sulamisen I²t
0.975
Hyväksyjä
CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.4675 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V