0215.630MRGT1P on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
SCHURTER Inc.
Varastossa: 432
Tekniset tiedot
630 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
0215.630MRGT1P
DigiKeyn tuotenumero
0215.630MRGT1P-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0215.630MRGT1P
Kuvaus
FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vasteaika
Hidas
1,5kA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sulamisen I²t
0.635
Hyväksyjä
CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.72 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V