0215.315MXP
DigiKeyn tuotenumero
F3596-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0215.315MXP
Kuvaus
FUSE CERAMIC 315MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
315 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Vasteaika
Hidas
1,5kA
Sulamisen I²t
0.975
Hyväksyjä
CE, SEMKO, UL, VDE
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.88 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V