0215.250TXP
DigiKeyn tuotenumero
F6040-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0215.250TXP
Kuvaus
FUSE CERAMIC 250MA 250VAC 5X20MM
Tarkka kuvaus
250 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Sulamisen I²t
0.545
Hyväksyjä
BSI, CE, SEMKO, UR, VDE
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
1.24 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V