0157.125DR
DigiKeyn tuotenumero
F2958TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F2958CT-ND - Cut Tape (CT)
F2958DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0157.125DR
Kuvaus
FUSE BRD MT 125MA 125VAC/VDC SMD
Tarkka kuvaus
125 mA 125 V AC 125 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Vaatii pidikkeen, pintaliitos 2-SMD, neliöpäätylohko ja klipsi
EDA/CAD-mallit
0157.125DR -mallit
50A
Hyväksyjä
cULus
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,256" pit. x 0,146" lev. x 0,154" kork. (6,50mm x 3,70mm x 3,90mm)
Jänniteluokitus – AC
125 V
DC-resistanssi kylmänä
1.7059 Ohms