0157.062DR
DigiKeyn tuotenumero
F10748TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F10748CT-ND - Cut Tape (CT)
F10748DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0157.062DR
Kuvaus
FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC SMD
Tarkka kuvaus
62 mA 125 V AC 125 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Vaatii pidikkeen, pintaliitos 2-SMD, neliöpäätylohko ja klipsi
EDA/CAD-mallit
0157.062DR -mallit
50A
Sulamisen I²t
1.9E-4
Hyväksyjä
cULus
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,256" pit. x 0,146" lev. x 0,154" kork. (6,50mm x 3,70mm x 3,90mm)
Jänniteluokitus – AC
125 V
DC-resistanssi kylmänä
5.5372 Ohms