0154.062DR
DigiKeyn tuotenumero
F3148TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F3148CT-ND - Cut Tape (CT)
F3148DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0154.062DR
Kuvaus
FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
62 mA 125 V AC 125 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Vaatii pidikkeen, pintaliitos 2-SMD, neliöpäätylohko ja pidike
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0154.062DR -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
50A
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
1.9E-4
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen, pintaliitos
Hyväksyjä
UL
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,383" pit. x 0,198" lev. x 0,150" kork. (9,73mm x 5,03mm x 3,81mm)
Jänniteluokitus – AC
125 V
DC-resistanssi kylmänä
5.5 Ohms