LFR251001C | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 5666-LFR251001C-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LFR251001C |
Kuvaus | FUSE BLOCK CART 250V 100A DIN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Varoke Pidike 100 A 250V 1 Piiriä Patruuna DIN-kisko |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virtaluokitus (ampeeria) 100 A |
Valm. | Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet Luokan R sulakkeet |
Sarja | Sulakkeen tyyppi Patruuna |
Pakkaustapa Kotelo | Sulakepidikkeen tyyppi Pidike |
Osan tila Aktiivinen | Piirien lukumäärä 1 |
Asennustyyppi | Jännite |
Sulakkeen koko 1,063" halk. x 5,874" pit. (27mm x 149,2mm) | Terminointityyppi Kotelokaapelikenkä |