LFR250303C | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 5666-LFR250303C-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LFR250303C |
Kuvaus | FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Varoke Lohko 30 A 250V 3 Piiriä Patruuna DIN-kisko |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virtaluokitus (ampeeria) 30 A |
Osan tila Aktiivinen | Piirien lukumäärä 3 |
Asennustyyppi | Jännite |
Sulakkeen koko 0,563" halk. x 2" pit. (14,3mm x 50,8mm) | Terminointityyppi Kotelokaapelikenkä |