L60030C1PQDINR
L60030C1PQDINR
L60030C1PQDINR
DigiKeyn tuotenumero
F11260-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L60030C1PQDINR
Kuvaus
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Varoke Lohko 30 A 600V 1 Piiriä Patruuna DIN-kisko
Kategoria
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
5AG, 13/32" x 1-1/2" (Midget)
Valm.
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Sarja
Sulakepidikkeen tyyppi
Lohko
Pakkaustapa
Kotelo
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
Asennustyyppi
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin, Painelevy, Pikaliitos
Sulakkeen koko
0,394" halk. x 1,496" pit. (10mm x 38mm)
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Virtaluokitus (ampeeria)
30 A