KLDR07.5TXP | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 5666-KLDR07.5TXP-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | KLDR07.5TXP |
Kuvaus | FUSE CRTRDGE 7.5A 600VAC/300VDC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 7 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 7,5A 600VAC AC 300VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jänniteluokitus – DC 300VDC |
Valmistaja Littelfuse Inc. | Vasteaika Hidas |
Sarja | Sovellukset Muuntajan suojaus |
Pakkaustapa Kotelo | Luokka CC |
Osan tila Aktiivinen | Hyväksyjä CE, CSA, UL |
Asennustyyppi Vaatii pidikkeen | Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä 200kA AC, 20kA DC |
Sulakkeen tyyppi Patruuna | Pakkaus / kotelo 5AG, 10mm x 38mm (Midget) |
Virtaluokitus (ampeeria) 7,5A | Koko/mitat 0,406" halk. x 1,500" pit. (10,30mm x 38,10mm) |
Jänniteluokitus – AC 600VAC |