GP101B0M | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 5666-GP101B0M-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | GP101B0M |
Kuvaus | THERMISTOR NTC 100OHM 2800K BEAD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | NTC-termistorit 100,00 Koaksiaalijohdon tukilevy, Lasi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | GP101B0M -mallit |
Kategoria | Vastuksen toleranssi ±20% |
Valmistaja Littelfuse Inc. | B25/50 2800K |
Sarja | Toimintalämpötila -50°C – 300°C |
Pakkaustapa Irtotavara | Pituus - liitosjohdin 1,00" (25,40mm) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Resistanssi ohmeina @ 25°C 100,00 | Pakkaus / kotelo Koaksiaalijohdon tukilevy, Lasi |