LTW-K140SZR30
DigiKeyn tuotenumero
LTW-K140SZR30-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LTW-K140SZR30
Kuvaus
LED SZR WARM WHITE 3000K 2SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED-valaistus SZR Valkoinen, Lämmin 3000K 3,2V 60mA 120° 2-SMD, litteät jalat
Kategoria
Luumenia/wattia virralla - testi
109 lm/W
Valm.
CRI (värintoistoindeksi)
80,00
Sarja
Virta - maks.
80mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Katselukulma
120°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Väri
Pakkaus / kotelo
2-SMD, litteät jalat
CCT (K)
3000K
Koko/mitat
0,106" pit. x 0,055" lev. (2,70mm x 1,40mm)
Fluksi @ 25°C, virta - testi
21lm (17lm – 25lm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Virta - testi
60mA
Pakkauksen lämpövastus
30°C/W
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3,2V