LTST-FC12WEGBD-5A
DigiKeyn tuotenumero
160-LTST-FC12WEGBD-5ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
160-LTST-FC12WEGBD-5ACT-ND - Cut Tape (CT)
160-LTST-FC12WEGBD-5ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LTST-FC12WEGBD-5A
Kuvaus
LED RGBW DIFFUSED SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen, Vihreä, Sininen, Valkoinen (RGBW) 625nm punainen, 525nm vihreä, 468nm sininen LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V punainen, 2,85V vihreä, 2,85V sininen, 2,85V valkoinen 5-SMD, ei johtoa
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V punainen, 2,85V vihreä, 2,85V sininen, 2,85V valkoinen
Valm.
Virta - testi
5mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
120°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Linssin väri
Väritön
Aallonpituus - huippu
630nm punainen, 520nm vihreä, 464nm sininen, 458nm valkoinen
Linssin läpinäkyvyys
Hajautettu
Pakkaus / kotelo
5-SMD, ei johtoa
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
1,20mm pit. x 1,20mm lev.
Linssin malli
Neliö, litteä yläosa
Korkeus (maks.)
0,50mm
Linssin koko
1,20mm