SBL40D1-04
DigiKeyn tuotenumero
2090-SBL40D1-04-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBL40D1-04
Kuvaus
60 WATT BLDC SERVO MOTOR - 40 MM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DC-moottori Standardi 3000 RPM 60W Vähittäinen 36VDC
Kategoria
Vääntömomentti - nimellinen (oz-in / mNm)
26,9 / 190
Valmistaja
Lin Engineering
Teho - nimellinen
60W
Sarja
Enkooderin tyyppi
Vähittäinen
Pakkaustapa
Kotelo
Koko/mitat
Neliö - 1,570" x 1,570" (39,88mm x 39,88mm)
Osan tila
Aktiivinen
Halkaisija - akseli
0,318" (8,08mm)
Tyyppi
DC-moottori
Pituus - akseli ja laakeri
1,000" (25,40mm)
Aihealue
Standardi
Kiinnitysaukkojen väli
1,810" (45,97mm)
Jännite – nimellinen
36VDC