Tuotteen FPG.0B.302.CLAD42Z kuvaa ei ole saatavana
FPG.0B.302.CLAD42Z
DigiKeyn tuotenumero
1124-FPG.0B.302.CLAD42Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPG.0B.302.CLAD42Z
Kuvaus
INTERCONNECT CIRCULAR
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FPG.0B.302.CLAD42Z -mallit
Kategoria
Kuoren pintakäsittely
Kromi
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Sarja
Väri
Hopea
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50 - pölyltä suojattu
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen tyyppi
Ominaisuudet
Takakuori
Napojen lukumäärä
2
Suojakuori
Kuoren koko - insertti
302
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma
Kaapeliaukko
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Terminointi
Juotoskuppi
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C