Tuotteen FNG.0B.307.CLAD56 kuvaa ei ole saatavana
FNG.0B.307.CLAD56
DigiKeyn tuotenumero
FNG.0B.307.CLAD56-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FNG.0B.307.CLAD56
Kuvaus
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FNG.0B.307.CLAD56 -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Valm.
Väri
Hopea
Sarja
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50 - pölyltä suojattu
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Takakuori, Hihna
Liittimen tyyppi
Suojakuori
Napojen lukumäärä
7
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Kuoren koko - insertti
307
Kaapeliaukko
0,209" – 0,220" (5,30mm – 5,60mm)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C