Tuotteen FHG.1B.302.CYCD52Z kuvaa ei ole saatavana
FHG.1B.302.CYCD52Z
DigiKeyn tuotenumero
FHG.1B.302.CYCD52Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FHG.1B.302.CYCD52Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Puristin
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Valm.
Väri
Hopea
Sarja
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50 - pölyltä suojattu
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Takakuori
Liittimen tyyppi
Suojakuori
Napojen lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
15A
Kuoren koko - insertti
302
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C