FGG.2B.312.CLAD42
DigiKeyn tuotenumero
FGG.2B.312.CLAD42-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.2B.312.CLAD42
Kuvaus
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.2B.312.CLAD42 -mallit
Napojen lukumäärä
12
Virtaluokitus (ampeeria)
7A
Kuoren koko - insertti
312
Kaapeliaukko
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C