Tuotteen FGG.2B.310.CYBD99 kuvaa ei ole saatavana
FGG.2B.310.CYBD99
DigiKeyn tuotenumero
FGG.2B.310.CYBD99-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.2B.310.CYBD99
Kuvaus
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Puristin
EDA/CAD-mallit
FGG.2B.310.CYBD99 -mallit
Napojen lukumäärä
10
Virtaluokitus (ampeeria)
8A
Kuoren koko - insertti
310
Kaapeliaukko
0,362" – 0,390" (9,20mm – 9,90mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C