FGG.2B.310.CLAD72
DigiKeyn tuotenumero
FGG.2B.310.CLAD72-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.2B.310.CLAD72
Kuvaus
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.2B.310.CLAD72 -mallit
Napojen lukumäärä
10
Virtaluokitus (ampeeria)
8A
Kuoren koko - insertti
310
Kaapeliaukko
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C