FGG.2B.310.CLAD62
DigiKeyn tuotenumero
FGG.2B.310.CLAD62-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.2B.310.CLAD62
Kuvaus
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.2B.310.CLAD62 -mallit
Napojen lukumäärä
10
Virtaluokitus (ampeeria)
8A
Kuoren koko - insertti
310
Kaapeliaukko
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C