FGG.2B.310.CLAD52
DigiKeyn tuotenumero
FGG.2B.310.CLAD52-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.2B.310.CLAD52
Kuvaus
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.2B.310.CLAD52 -mallit
Napojen lukumäärä
10
Virtaluokitus (ampeeria)
8A
Kuoren koko - insertti
310
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C