FGG.1B.308.CLAD62Z
DigiKeyn tuotenumero
1124-1386-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.308.CLAD62Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.1B.308.CLAD62Z -mallit
Napojen lukumäärä
8
Virtaluokitus (ampeeria)
5A
Kuoren koko - insertti
308
Kaapeliaukko
0,205" – 0,244" (5,20mm – 6,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C