FGG.1B.308.CLAD52
DigiKeyn tuotenumero
FGG.1B.308.CLAD52-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.308.CLAD52
Kuvaus
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.1B.308.CLAD52 -mallit
Napojen lukumäärä
8
Virtaluokitus (ampeeria)
5A
Kuoren koko - insertti
308
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C