FGG.1B.306.CYCD42Z
DigiKeyn tuotenumero
FGG.1B.306.CYCD42Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.306.CYCD42Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Puristin
EDA/CAD-mallit
FGG.1B.306.CYCD42Z -mallit
Napojen lukumäärä
6
Virtaluokitus (ampeeria)
7A
Kuoren koko - insertti
306
Kaapeliaukko
0,122" – 0,165" (3,10mm – 4,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C