FGG.1B.306.CLAM31
DigiKeyn tuotenumero
FGG.1B.306.CLAM31-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.306.CLAM31
Kuvaus
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Napojen lukumäärä
6
Virtaluokitus (ampeeria)
7A
Kuoren koko - insertti
306
Kaapeliaukko
0,106" – 0,122" (2,70mm – 3,10mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C