FGG.1B.306.CLAD72Z on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
6 paikkaa, pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
FGG.1B.306.CLAD72Z
DigiKeyn tuotenumero
FGG.1B.306.CLAD72Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.306.CLAD72Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
FGG.1B.306.CLAD72Z -mallit
Napojen lukumäärä
6
Virtaluokitus (ampeeria)
7A
Kuoren koko - insertti
306
Kaapeliaukko
0,244" – 0,283" (6,20mm – 7,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C