FGG.1B.305.CLAD52Z
DigiKeyn tuotenumero
1124-1062-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.305.CLAD52Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.1B.305.CLAD52Z -mallit
Napojen lukumäärä
5
Virtaluokitus (ampeeria)
9A
Kuoren koko - insertti
305
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C