FGG.1B.304.CYCD42
DigiKeyn tuotenumero
FGG.1B.304.CYCD42-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.304.CYCD42
Kuvaus
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Puristin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FGG.1B.304.CYCD42 -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Valm.
Väri
Hopea
Sarja
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50 - pölyltä suojattu
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Takakuori
Liittimen tyyppi
Suojakuori
Napojen lukumäärä
4
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Kuoren koko - insertti
304
Kaapeliaukko
0,122" – 0,165" (3,10mm – 4,20mm)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C